Hastanede Yanınızda

Dräger teknolojileri hastalarınız için doğrudan değerden daha fazlasını sunar ve klinik ekibinizi destekler. Bölümler arası ve hatta hastane çapındaki yönetim faaliyetlerini yükseltmenizi sağlar. Amacımız kaliteyi yükseltmek ve aynı zamanda bakım masraflarını azaltmak için Yaşam için Teknoloji anlayışını geliştirmektir.
Ameliyathane
Ameliyathane
Dräger'in iş akışını nasıl geliştirdiğini ve gelişmiş anestezi çalışma alanı sistemleri ile klinik çıktıları nasıl desteklediğini keşfedin.
Yoğun bakım
Yoğun bakım
Dräger, elektriksel empedans tomografisi ile solunumu izleme gibi çok yönlü ventilasyon konseptleri ve klinik bilgi yönetim sistemleri ile gelişmiş yoğun bakım desteği sağlar.
Yenidoğan yoğun bakım
Yenidoğan yoğun bakım
Dräger, özel ısı düzenleme, non-invazif ventilasyon, sarılık takibi, izleme ve çalışma alanı çözümleri sunarak yenidoğanlar için korumalı bir ortam oluşturmanızı destekler.

Hastanenizdeki akut bakım ortamları için konseptlerimiz

Çözümlerimiz, en yüksek kalite standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir. 100 yılı aşkın bir süredir uzmanlarımız, en gelişmiş ve güvenilir yenilikleri hizmetinize sunmak, tedavi sınırlarını genişletme konusunda hekimlere yardımcı olmak ve akut bakım tedavisi zorluklarına karşı etkili, ekonomik ve uzun süreli çözümler sunmak için çalışmaktadır.